30 трав. 2022

Привітання від директора Перещепинського ліцею

З теплом останніх травневих днів прийшли чудові літні канікули 2020-2022 навчального року. Нинішній навчальний рік особливий і нелегкий!
11 бер. 2022

Увага!!! Дистанційне навчання!!

З 14 березня 2022 р Перещепинський ліцей поновлює дистанційне навчання.
1 бер. 2022

Увага! Канікули!!!

З 28.02.2022 в Перещепинському ліцеї канікули.
25 лют. 2022

УВАГА! ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ!!!

Шановні батьки та учня! У зв'язку з введенням в Україні військового стану всі заклади освіти переведені на дистанційне навчання. Перещепинський ліцей працюватиме за звичайним розкладом на платформі "НОВІ ЗНАННЯ" https://nz.ua , де в кожного учня є свій особистий логін та пароль. Нагадуємо, що зв'язок з вчителями та класними керівниками також підтримується в предметних групах кожного класу через Viber. Будьте спокійними та терплячими, не опускатимемо руки, віримо в найкраще!!! Всім здоров'я та мирного неба!
10 лют. 2022

Безпечний інтернет

Правила безечного інтернету ля батьків Перещепинського ліцею
10 лют. 2022

Бечпечний Інтернет – майбутнє наших дітей!

Учні та педагоги Перещепинського ліцею 08 лютого 2022 року взяли участь у Всеукраїнському онлайн-флешмобі до Дня безпечного Інтернету. Наше невелике містечко було зафіксоване на карті України
4 лют. 2022

«Мій клас – моя сім»я!»

Цікавий конкурс фотоколажів пройшов в Перещепинському ліцеї з 26 по 31 січня 2022року. Цей захід проходив якраз в той час, коли традиційно проходять вечори-зустрічі з випускниками школи різних років. Нажаль, в цьому році, як і в попередньому, через епідемію COVID-19 такий вечір, вечір щасливих спогадів про шкільні роки, провести неможливо. А ось такі фоторепортажі про шкільне життя нехай нагадують дітям про безтурботне шкільне дитинство.
4 лют. 2022

Кібергігієна для кожного. Що треба знати…

Відповідно листа Управління протидії кіберзлочинам в Дніпропетровській області Департаменту кіберполіції Національної поліції України від 13.01.2022 №46/38/101/2022 щодо проведення інформаційно-просвітницьких заходів, листа департаменту освіти і науки №315/0/211-22 від 19.01.2022 «Для врахування в роботі», з метою підвищення обізнаності учасників освітнього процесу з питань кібергігієни та протидії кіберзлочинам з 25 січня по 02 лютого 2022р. на уроках інформатики в 2-11-х класах ліцею вчителями Васильєвою О.О., Бєлозьоровою Е.О. та Односумом Д.І. проведені тематичні заняття на тему «Кібербулінг та кібергігієна», «Реальні та потенційні загрози у кіберпросторі», «Профілактика та протидія кіберзлочинності» «Кібербезпека та інформаційна безпека», «Як захистити себе від загроз в Інтернеті» та інші.
27 груд. 2021

План роботи ліцею на зимові канікули

В розділ "Інформація для батьків" додано план роботи ліцею під час зимових канікул.
17 груд. 2021

«Миколай, Миколай – браму казки відкривай!»

Під таким девізом сьогодні 17 грудня 2021 року відбувся привітальний марафон в Перещепинському ліцеї. Святий Миколай привітав кожного учня школи солодкими смаколиками . Такий марафон вдалося провести завдяки благодійній допомозі сімей Кобези Олександра Івановича та Коваленко Тетяни Олександрівни. Добро і щастя хай сіється і множиться в їхніх родинах.