19 груд. 2011

«По землі із краю в край ходить Святий Миколай»

19 грудня у Перещепинській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 відбулося свято «По землі із краю в край ходить Святий Миколай». У святі були задіяні учні 3-В класу. Вони підготували розповідь про Святого Миколая. Під час костюмованого дійства ознайомили гостей – дітей початкових класів – із традиціями українського народу у святкуванні Дня Святого Миколая. По закінченні свята гостям були вручені подарунки. 19 грудня у Перещепинській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 відбулося свято «По землі із краю в край ходить Святий Миколай». У святі були задіяні учні 3-В класу. Вони підготували розповідь про Святого Миколая. Під час костюмованого дійства ознайомили гостей – дітей початкових класів – із традиціями українського народу у святкуванні Дня Святого Миколая. По закінченні свята гостям були вручені подарунки. 19 грудня у Перещепинській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 відбулося свято «По землі із краю в край ходить Святий Миколай». У святі були задіяні учні 3-В класу. Вони підготували розповідь про Святого Миколая. Під час костюмованого дійства ознайомили гостей – дітей початкових класів – із традиціями українського народу у святкуванні Дня Святого Миколая. По закінченні свята гостям були вручені подарунки. 19 грудня у Перещепинській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 відбулося свято «По землі із краю в край ходить Святий Миколай». У святі були задіяні учні 3-В класу. Вони підготували розповідь про Святого Миколая. Під час костюмованого дійства ознайомили гостей – дітей початкових класів – із традиціями українського народу у святкуванні Дня Святого Миколая. По закінченні свята гостям були вручені подарунки. 19 грудня у Перещепинській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 відбулося свято «По землі із краю в край ходить Святий Миколай». У святі були задіяні учні 3-В класу. Вони підготували розповідь про Святого Миколая. Під час костюмованого дійства ознайомили гостей – дітей початкових класів – із традиціями українського народу у святкуванні Дня Святого Миколая. По закінченні свята гостям були вручені подарунки. 19 грудня у Перещепинській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 відбулося свято «По землі із краю в край ходить Святий Миколай». У святі були задіяні учні 3-В класу. Вони підготували розповідь про Святого Миколая. Під час костюмованого дійства ознайомили гостей – дітей початкових класів – із традиціями українського народу у святкуванні Дня Святого Миколая. По закінченні свята гостям були вручені подарунки. 19 грудня у Перещепинській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 відбулося свято «По землі із краю в край ходить Святий Миколай». У святі були задіяні учні 3-В класу. Вони підготували розповідь про Святого Миколая. Під час костюмованого дійства ознайомили гостей – дітей початкових класів – із традиціями українського народу у святкуванні Дня Святого Миколая. По закінченні свята гостям були вручені подарунки. 19 грудня у Перещепинській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 відбулося свято «По землі із краю в край ходить Святий Миколай». У святі були задіяні учні 3-В класу. Вони підготували розповідь про Святого Миколая. Під час костюмованого дійства ознайомили гостей – дітей початкових класів – із традиціями українського народу у святкуванні Дня Святого Миколая. По закінченні свята гостям були вручені подарунки. 19 грудня у Перещепинській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 відбулося свято «По землі із краю в край ходить Святий Миколай». У святі були задіяні учні 3-В класу. Вони підготували розповідь про Святого Миколая. Під час костюмованого дійства ознайомили гостей – дітей початкових класів – із традиціями українського народу у святкуванні Дня Святого Миколая. По закінченні свята гостям були вручені подарунки. 19 грудня у Перещепинській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 відбулося свято «По землі із краю в край ходить Святий Миколай».
9 груд. 2011

Всеукраїнський урок до Дня прав людини «Наші права - щасливе дитинство!»

09.12.2011 року в рамках декадника правових знань «Знати - бути захищеним», в актовій залі школи пройшов Єдиний урок «Наші права - щасливе дитинство!» до Всесвітнього Дня прав людини .
6 груд. 2011

Загальношкільна витавка-конкурс "Пташина комора"

Загальношкільна витавка-конкурс "Пташина комора". В конкурсі приймали участь 1-11 класи школи.
30 лист. 2011

Відзначення 810-річчя з дня народження Першого короля Русі-України Данила Галицького

. 30 листопада 2011 року в Перещепинській ЗОШ І-ІІІ ст.. № 1 в актовій залі школи відбувся урочистий захід, присвячений відзначенню 810-річчя з дня народження Першого короля Русі – України Данила Галицького.
29 лист. 2011

Круглий стіл , присвячений 20-й річниці Всеукраїнського референдуму

29 листопада 2011р в актовій залі школи відбувся "круглий стіл" , присвячений 20-й річниці Всеукраїнського референдуму