15 трав. 2023

12 травня - Міжнародний день медичної сестри.

Педагогічний колектив та учні Перещепинського ліцею Перещепинської міської ради ВІТАЄ!
11 трав. 2023

Загальношкільний проект «Подорожуємо країною – вивчаємо Україну»

07 травня 2023 року була організована навчальна екскурсійна поїздка для учнів 6-7 класів Перещепинського ліцею до м.Дніпро.
9 трав. 2023

Величний і простий - Кропивницький

Учні Перещепинського ліцею продовжують участь у проекті «Подорожуємо країною – вивчаємо Україну». 06 травня 2023 року група педагогів та школярів 5-7 класів познайомилися з містом Кропивницьким
9 трав. 2023

Міста герої – міста героїв

На виконання листа Офісу Президента України від 25.03.2023 №41-01/364 щодо проведення тематичних заходів у рамках медійної кампанії «Міста героїв», наказу по школі «Про проведення тематичних заходів у рамках медійної кампанії «Міста героїв»»
4 трав. 2023

Нам потрібен Мир!

Поняття мир в повній мірі можна усвідомити лише втративши його. Мир для України був природною нормою життя і сприймався як саме собою зрозуміле явище. Через безумовну жорстокість, безпринципність
3 трав. 2023

Клас БЕЗПЕКИ – необхідність сьогодення

У Перещепинському ліцеї силами педагогічного колективу створено «Клас БЕЗПЕКИ»
18 квіт. 2023

Онлайн уроки з мінної безпеки для учнів 1-10-х класів,

Перещепинському ліцеї та гімназії «Крок» з 18 квітня 2023 року організовано проведення тематичних онлайн уроків з мінної безпеки для учнів 1-10-х класів, від Міжнародної гуманітарної організації Handicap International
18 квіт. 2023

Турбота про психічне здоров”я – запорука успіху!

Тренер Польської Гуманітарної Акції місії в Україні Максим Чесноков провів, для педагогів Перещепинського ліцею та гімназії «Крок», серію навчальних тренінгів за темою «Психічне здоров”я та його складові.
17 квіт. 2023

Всеукраїнська благодійна акція «Допоможи бібліотекам Херсонщини"

В зв”язку з проведенням в Україні збору книжок для бібліотек Херсонщини, з 10 по 14 квітня 2023 року в школі було оголошено про участь у проведенні Всеукраїнської благодійної акції «Допоможи бібліотекам Херсонщини»
14 квіт. 2023

Гендерна рівність демонструється діями, а не словами

Практичний психолог школи Белімова Н.В. та соціальний педагог Овчаренко Т.С. 13 квітня 2023 року взяли участь (офлайн) у Всеукраїнському семінарі за Програмою Gender mini-Ed Camp Dnipro-2023 «Стратегія гендерної рівності в освіті», який проходив у м.Дніпро на базі Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ.