13 жовт. 2022

РАЗОМ – ДО ПЕРЕМОГИ!

Напередодні Дня Захисників і Захисниць України учні Перещепинського ліцею провели загальношкільну благодійну волонтерську акцію «Разом до ПЕРЕМОГИ!»
12 жовт. 2022

«Mental Trek» – вчимося долати психологічні проблеми

Наше життя в умовах цифрового суспільства, переповнене стресовими ситуаціями, які стають випробуваннями для нервової системи. Сучасне суспільство стикається з поточними стресами та проблемами, що відбуваються не лише у їхньому особистому житті, але і в навколишньому стрімко змінювальному світі.
9 жовт. 2022

Троянди – для ПЕРЕМОГИ!

Під таким гаслом педагоги Перещепинського ліцею продовжили патріотичну акцію, яку розпочали навесні.
7 жовт. 2022

«Безпечна дорога – безпечне життя!»

Під таким девізом 07 жовтня 2022 року пройшов велопробіг вулицями нашого містечка, участь у якому прийняли учні Перещепинського ліцею та гімназії «Крок».
29 вер. 2022

Гірка пам”ять Бабиного Яру....

29 вересня 2022 року вся Україна і весь світ відзначає День пам”яті подій Бабиного Яру.
27 вер. 2022

Попереджений – значить врятований!

Сьогодні, 27 вересня 2022 року , 25 педагогів Перещепинського ліцею та гімназії «Крок» пройшли навчання з питань мінної безпеки.
26 вер. 2022

Хочемо МИРУ- хай буде МИР!

Щорічно, починаючи з 2002 року, підтримуючи рішення Генеральної Асамблеї ООН, в Україні, як і в усьому світі відзначається День миру.
13 вер. 2022

Виклики освіти в реаліях сучасності

Педагогічний та учнівський колективи Перещепинського ліцею долучилися до реалізації Міжнародного проекту за підтримки британської організації Street Child, БО БФ «За майбутнє України», «Освіта в умовах надзвичайної ситуації».
31 серп. 2022

День першокласника

В Перещепинському ліцеї було проведено день першокласника
1 черв. 2022

Хочемо МИРУ! Хай буде МИР!

Сьогодні 1 червня 2022 року, нагоди Всесвітнього Дня захисту дітей в Перещеппинському ліцеї відбувся спортивно-патріотичний фестиваль «Хочемо миру! Хай буде мир!».