24 бер. 2023

Вчимося правилам безпеки життя

Згідно Положення про дружини юних рятувальників-пожежних в Перещепинському ліцеї та гімназії «Крок» з метою виховання у дітей свідомого ставлення до власної безпеки та безпеки оточуючих, в лютому 2023 року було створено загони юних рятувальників –пожежних.
13 бер. 2023

Заходи до річниці з дня народження, смерті та перепоховання Т.Г. Шевченка.

З метою вшанування генія українського народу з 1 по 10 березня у Перещепинському ліцеї та гімназії «Крок» учителями української мови та літератури було проведено заходи до річниці з дня народження, смерті та перепоховання Т.Г. Шевченка.
9 бер. 2023

Фестиваль маминої пісні

Сьогодні у нас мова про святиню — мамину пісню, адже колискова — це пісня материнської душі й безмежної любові, ласки й неповторної ніжності. А тому в ній так щільно переплетені радість і біль, тривога й надія. Майже для кожної дитини перше знайомство з музикою, рідною мовою починається з маминої пісні.
27 лют. 2023

Тиждень зарубіжної літератури

З 20 по 24 лютого в Перещепинському ліцеї проходив тиждень зарубіжної літератури
26 лют. 2023

Масляна

З 20 по 24 лютого проходила виставка фото до Маслиниці
13 лют. 2023

Тиждень інформатики

період з 06.02 по 10.02, згідно затвердженого плану, в Перещепинському ліцею та гімназії «Крок», пройшов тиждень інформатики: «У країні інформаційних технологій».
8 лют. 2023

Добрі справи – закінчитися не можуть!

Учасники освітнього процесу Перещепинського ліцею взяли участь у проекті від Національного банку України «Марафон добрих справ».
1 лют. 2023

Поїздка до Berry Land

Таку казку для дітей початкової школи Перещепинської ТГ , в тому числі і Перещепинського ліцею і гімназії "Крок" (128 учнів) подарував парк сімейного відпочинку Berry Land
19 груд. 2022

Миколай про діток знає все – подарунки кожному несе!

Сьогодні 19 грудня 2022 року Святий Миколай завітав до учнів 1-х класів та працівників Перещепинського ліцею.
18 груд. 2022

Разом до ПЕРЕМОГИ

Під таким девізом , 17 грудня 2022 року, пройшла товариська зустріч волейбольних команд здобувачів освіти Перещепинського та Личківського ліцеїв.