10 вер. 2021

«Жива історія – героїчна історія сьогодення»

«Жива історія – героїчна історія сьогодення», під такою назвою пройшли тематичні заходи з нагоди Дня пам’яті загиблих захисників України, який відзначався 29 серпня. Ця дата в новітній історії України закарбувалася в душах і серцях нашого народу, як символ увічнення героїзму військовослужбовців і добровольців, котрі віддали життя за батьківщину. Недарма гасло «Героям, слава!» звучить з особливим почуттям гордості і з вуст школярів за героїв-захисників, серед яких багато і їхніх батьків.
2 вер. 2021

1 вересня В Перещепинському ліцеї

В ювілейний для країни час, в оновленому приміщенні Перещепинського ліцею, розпочали свій шлях до підкорення вершини Знання майже шістсот дітлахів. Радісною новиною для учнів стало відкриття нового шкільного стадіону: футбольні, волейбольні, баскетбольні майданчики та інші найрізноманітніші пристосування для розвитку сили, спритності, витривалості - сприятимуть зміцненню здоров’я здобувачів освіти.

Оголошується конкурс!

УВАГА! УВАГА! У зв’язку з проведенням обласної природоохоронної операції “Первоцвіт -21” запрошуємо учнів 8-10-х класів школи до участі в загальношкільному конкурсі плакатів

Оголошується конкурс!

"Первоцвіт-21"
22 квіт. 2021

УВАГА! УВАГА! Оголошується конкурс!

2 квіт. 2021

Звіт про участь в просвітницьких заходах Global Money Week 2021 з 15-21 березня 2021 року «Бережіть себе, бережіть свої гроші!»

25 бер. 2021

ДО УВАГИ БАТЬКІВ ТА УЧНІВ!!!

ДО УВАГИ УЧНІВ ТА БАТЬКІВ!!! З 29 березня в КЗ «Перещепинський ООЗ №1» та в його філії, Перещепинській ЗОШ І-ІІ ст.№2, навчання проходитиме з використанням дистанційних технологій.
22 бер. 2021

ХІІ Всеукраїнський конкурс з українознавства « Патріот »

ХІІ Всеукраїнський конкурс з українознавства « Патріот ». Участь приймали учні 5 – 7-их класів
22 бер. 2021

КТС "Дружба найцінніший скарб"

16 березня 2021 року Чурсінова К.В з учнями 3-Б класу провели КТС "Дружба найцінніший скарб". Діти показали сценічні мініатюри, співали пісні про дружбу, розповідали вірші. Цей виховний захід був проведений з метою розвитку толерантності та зміцнення дружніх стосунків у колективі. Глядачі, учні 4-А класу отримали позитивні враження та емоції.
17 бер. 2021

"День українського добровольця"

12 березня 2021 року учні нашої школи взяли участь в онлайн марафоні "День українського добровольця"