Привітання від директора Перещепинського ліцею

30 трав. 2022
З теплом останніх травневих днів прийшли чудові літні канікули 2020-2022 навчального року. Нинішній навчальний рік особливий і нелегкий!

З теплом останніх  травневих днів прийшли чудові літні канікули 2020-2022 навчального року. Нинішній навчальний рік особливий і нелегкий!

Шановні учні, вчителі, батьки!

Щиро вітаю всіх вас із закінченням навчального року!

Добіг до завершення 2021-2022 навчальний рік. Попереду урочистості з нагоди вручення свідоцтв про повну загальну середню освіту, свідоцтв про базову загальну освіту і довгоочікувані літні канікули. Але це попереду, а сьогодні я хочу щиро подякувати моїм дорогим учням, учителям, батькам наших дітей, усім працівникам ліцею та гімназії «Крок» за наполегливу працю, мудрість, толерантність, терпимість, щирість, небайдужість, за всі наші здобутки, перемоги, надбання. А їх було чимало. Ліцей успішно закінчує 44 випускника, які мають високу громадянську позицію, інтелектуально розвинуті і конкурентоспроможні на освітньому ринку послуг.

Дорогі випускники! Попереду – нові вершини та нові досягнення. А головне – непросте доросле життя, в якому щодня доведеться робити важливий вибір, відстоювати власні думки та відповідати за прийняті рішення. Бажаю кожному з вас впевнено йти життєвою дорогою і завжди досягати поставленої мети.

Бажаю всім  учням добре і змістовно відпочити, набратися незабутніх вражень та сил перед початком нового етапу на­вчання. Впевнена , що, повернувшись восени за шкільні парти, вам буде про що розповісти друзям та вчителям.

Шановні вчителі, дякую вам за вашу самовідда­ну працю, невтомний творчий пошук, за турботу і знання, які ви віддавали своїм вихованцям.. Ба­жаю поновлення життєвих сил і натхнення!

Особливий цей день і для батьків, дідусів та бабусь. Вони пройшли цей навчальний рік разом з нами, раділи успіхам, переймалися невдачами. Ми високо цінуємо Вашу любов і підтримку.

Веселих Вам канікул, теплого літа, пізнавального відпочинку, незабутніх вражень. Здоров'я, миру і добра!!!

З повагою до Вас   Таїса Малиновська