«Мій клас – моя сім»я!»

4 лют. 2022
Цікавий конкурс фотоколажів пройшов в Перещепинському ліцеї з 26 по 31 січня 2022року. Цей захід проходив якраз в той час, коли традиційно проходять вечори-зустрічі з випускниками школи різних років. Нажаль, в цьому році, як і в попередньому, через епідемію COVID-19 такий вечір, вечір щасливих спогадів про шкільні роки, провести неможливо. А ось такі фоторепортажі про шкільне життя нехай нагадують дітям про безтурботне шкільне дитинство.

«Мій клас – моя сім»я!»

Цікавий конкурс фотоколажів пройшов в Перещепинському ліцеї з 26 по 31 січня 2022року. Цей захід проходив якраз в той час, коли традиційно проходять вечори-зустрічі з випускниками школи різних років. Нажаль, в цьому році, як і в попередньому, через епідемію COVID-19 такий вечір, вечір щасливих  спогадів про шкільні роки, провести неможливо. А ось такі фоторепортажі про шкільне життя  нехай нагадують дітям про безтурботне  шкільне дитинство.

Всі колажі, виготовлені класними керівниками початкової школи разом з дітьми, виглядали досить багато і красиво. Передали всі емоції від шкільного життя та спілкування з друзями-однокласниками. Але в конкурсі завжди є переможці, тому І місце члени журі віддали роботі 3-Б, 4-А, 1-А, 1-Б класів, ІІ місце – 2-Б,2-А,2-В,3-А,1-В класів, ІІІ місце – 4-Б.

Любов Плахотіна