Бечпечний Інтернет – майбутнє наших дітей!

10 лют. 2022

Бечпечний Інтернет – майбутнє наших дітей!
Учні та педагоги Перещепинського ліцею 08 лютого 2022 року взяли участь у Всеукраїнському онлайн-флешмобі до Дня безпечного Інтернету. Наше невелике містечко було зафіксоване на карті України, як учасники Всеукраїнського Інтернет-марафону. Під час цього заходу було презентовано можливості цифрових інструментів Google Workspace for Education, «Посібник із безпеки дітей в Інтернеті». Цей посібник, отриманий після участі в онлайн-марафоні, за допомогою методичних рішень, допоможе формувати навички інформаційної безпеки всіх учасників освітнього процесу.
Обіцяємо познайомити громадськість і батьків з досить корисними матеріалами щодо безпечного користування Інтернетом.
Любов Плахотіна