29 вер. 2023

Бабин Яр: трагедія і пам’ять

Бабин Яр… Скільки таких Бабиних ярів на нашій українській землі. Бабин Яр – тоді, Бабин Яр – зараз… в Ізюмі, під Пологами, під Куп’янськом…
28 вер. 2023

День туризму

Щорічно 27 вересня відзначається Всесвітній день туризму. Учні 7-8 класів ліцею та гімназії "Крок" змогли взяти участь в спортивно-туристичному орієнтуванні
17 вер. 2023

«Увага! Діти на дорозі!»

Щороку учасники освітнього процесу Перещепинського ліцею долучаються до участі в проведенні Всеукраїнського місячника «Увага! Діти на дорозі!». Цей місячник проходить в кінці серпня на початку вересня місяця, коли наші діти вирушають до школи.
15 вер. 2023

ОЛІМПІЙСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ "Олімпійськи ігри - шлях до перемоги!"

З метою популяризації олімпійського руху, розвитку фізичної культури і масового спорту були проведені заходи в рамках Олімпійського тижня. Діти взяли участь у змаганнях з волейболу, волейболу та мініфутболу, у спортивних естафетах та рухливих іграх, вчителями початкових класів та вчителями фізичної культури були проведені конкурси малюнків на спортивну та олімпійську тематику. Під час змагань учні демонстрували силу, спритність, командний дух та жагу до перемоги.
27 серп. 2023

Готуємося до 2023-2024 навчального року

22 серпня 2023 року Любов Плахотіну , т.в.о. директора Перещепинського ліцею, було запрошено для участі в Круглому столі «Підвищення спроможності громад в Дніпропетровській області в галузі освіти через співпрацю з гуманітарними організаціями» в рамках проекту «Розширення освіти в умовах надзвичайних ситуацій»
19 черв. 2023

Кінець навчального року

Не дивлячись на всі події сьогодення, уся наша шкільна родина разом. Родина, яку обʼєднує єдине - любов і повага до нашого начального закладу. Настав час підводити підсумки.
19 черв. 2023

Літній майданчик

Два тижні літа, два тижні дитячого щастя, два тижні емоційного, пізнавального наповнення для 150 дітей - так можна сказати про роботу пришкільного майданчика з денним короткотривалим перебуванням Перещепинського ліцею (т.в.о. директора Любов Василівна Плахотіна), які відбулися за активної підтримки Ярослава Олексійовича Цвіркуна та виконуючої обов’язки начальника відділу освіти Ольги Іванівни Штепи.
29 трав. 2023

Краса - врятує світ!

Учні 5-х Перещепинського ліцею 28 траавня 2023 року відвідали казковий мюзикл “Красуня і Чудовисько” в театрі опери і балету м.Дніпра
29 трав. 2023

Пізнаємо красу мистецтва і свого краю

28 травня 2023 року група учнів 5-х класів Перещепинського ліцею відвідали історико-краєзнавчий музей м.Новомосковська
18 трав. 2023

«Безпека на дорогах в умовах воєнного стану»

Під таким гаслом з 15 травня 2023 року в Україні стартував 7-й Глобальний тиждень безпеки дорожнього руху.