17 груд. 2021

«Миколай, Миколай – браму казки відкривай!»

Під таким девізом сьогодні 17 грудня 2021 року відбувся привітальний марафон в Перещепинському ліцеї. Святий Миколай привітав кожного учня школи солодкими смаколиками . Такий марафон вдалося провести завдяки благодійній допомозі сімей Кобези Олександра Івановича та Коваленко Тетяни Олександрівни. Добро і щастя хай сіється і множиться в їхніх родинах.
17 груд. 2021

Всесвітній День дитини

Всесвітній день дитини відзначається 20 листопада як день світового братерства і взаєморозуміння дітей, день підтримки діяльності, спрямованої на забезпечення благополуччя дітей в усьому світі. Саме у цей день – 20 листопада 1959 року Генеральна Асамблея прийняла Декларацію прав дитини, а 20 листопада 1989 року – Конвенцію про права дитини. З 1990 року у Всесвітній день дитини відзначається річниця прийняття цих основоположних документів у сфері захисту прав дитини.
14 груд. 2021

Доброчесність

Згідно листа Міністерства освіти і науки України №4/206-21 від 18.11.2021 «Про проведення Тижня доброчесності» в закладах загальної середньої освіти, методичних рекомендацій щодо організації та проведення «Тижня доброчесності» у закладах середньої, професійної та професійно-технічної освіти, наданих Національним агенством з питань запобігання корупції, з метою надання навичок необхідних для запобігання проявам недоброчесної поведінки у повсякденному житті, знайомства з учнів з поняттям «доброчесність», а також формування доброчесних стратегій поведінки з 29 листопада по 03 грудня в школі було організовано та проведено Тиждень доброчесності. В рамках цього тижня було запропоновано провести ТГС на тему «Магічний урок доброчесності», «Що таке корупція», «Добро.Чесність».
2 груд. 2021

Тиждень толерантності «Пізнай себе - зрозумій іншого»

Проведення Тижня толерантності в школі стало вже доброю традицією. З метою формування в учнів загальнолюдських моральних цінностей, толерантного ставлення один до одного, попередження булінгу в дитячому та підлітковому середовищі з 09 по 16 листопада 2021р.
8 жовт. 2021

Благодійна акція «Монетки дітям»

Саме такі слова можна віднести до всіх учасників освітнього процесу в Перещепинському ліцеї та гімназії «Крок», які взяли участь у благодійній акції «Монетки дітям».
8 жовт. 2021

Всеукраїнський урок доброти

З метою виховання і у дітей таких позитивних життєвих якостей учні Прещепинського ліцею взяли участь у ІІ Міжнародному уроці доброти «Гуманне та відповідальне ставлення до тварин», присвяченому Всесвітньому дню захисту тварин , який відзначається 4 жовтня
18 вер. 2021

Всесвітній день прибирання – у Перещепиному!

«Я тут не смітив», але це Моя вулиця, Моє Перещепине, Моя Україна – саме такі слова прийшли на думку і стали мотиваційними в організації та участі учнів Перещепинського ліцею та гімназії «Крок» у Всесвітньому Дні прибирання, який проводиться 18 вересня 2021 року по всій території України,
17 вер. 2021

День рятівника

І сьогодні учні Перещепинського ліцею від щирого серця вітали працівників 49 державної пожежно-рятувальної частини
17 вер. 2021

«Олімпійцями не народжуються – олімпійцями стають!»

Щорічно до Дня фізкультури і спорту в Україні шкільний стадіон перетворюється на справжню Олімпійську арену. Підтримати олімпійський дух готуються практично всі здобувачі освіти. В рамках Олімпійського тижня було заплановано та проведено традиційні змагання з ігрових видів спорту: футболу, баскетболу, волейболу серед учнів 5-11 класів та улюблених веселих стартів серед учнів початкової школи.
14 вер. 2021

Щоб прийшло на землю сподіване щастя, треба великої праці

Саме такі слова згадалися під час зустрічі з письменницями Дніпропетровщини, яка пройшла 11 вересня в приміщенні Центральної міської публічної бібліотеки нашого міста.