«Миколай, Миколай – браму казки відкривай!»

17 груд. 2021
Під таким девізом сьогодні 17 грудня 2021 року відбувся привітальний марафон в Перещепинському ліцеї. Святий Миколай привітав кожного учня школи солодкими смаколиками . Такий марафон вдалося провести завдяки благодійній допомозі сімей Кобези Олександра Івановича та Коваленко Тетяни Олександрівни. Добро і щастя хай сіється і множиться в їхніх родинах.

«Миколай, Миколай – браму казки відкривай!»

Під таким девізом сьогодні 17 грудня 2021 року відбувся  привітальний марафон в Перещепинському ліцеї. Святий Миколай привітав кожного учня школи солодкими смаколиками . Такий марафон вдалося провести завдяки благодійній допомозі сімей Кобези Олександра Івановича та Коваленко Тетяни Олександрівни. Добро і щастя хай сіється і множиться в їхніх родинах.

Всі  працівники школи також отримали цікаві подаруночки від Миколая за роботу на успіх Перещепинських дітей.

Цього тижня  в нашому освітньому закладі пройшла волонтерська благодійна акція «Святий Миколай спішить до кожної дитини, або подаруй радість  тому, хто цього потребує». Щороку, завдяки  проведенню такої акції, діти з різних сімей, але які цього потребують найбільше, отримують щирі привітання від своїх одноліток, батьків, вчителів.  В цьому році наділених чарівною любов’ю дітей стало ще на  25 більше!   Подаровані солодощі, книжечки , настільні ігри та м’які іграшки зробили їх надзвичайно щасливими в ці передноворічні дні. Недарма говорять, що дарувати не менша радість і задоволення ніж отримувати подарунки.

Педагогічний колектив Перещепинського ліцею щиро вдячний всій батьківській громадськості за підтримку і розуміння. Хай радістю, любов’ю і добробутом повняться ваші домівки в Новому році.

Любов Плахотіна