24 лист. 2023

"Не згасне пам'яті свіча"

до Дня пам'яті жертв Голодоморів в Україні Традиційно кожної четвертої суботи листопада вшановуємо жертв Голодомору 1932-1933 років. Цьогоріч ця дата припадає на 25 листопада.
21 лист. 2023

Тиждень безпеки дорожнього руху

Згідно плану заходів з реалізації Концепції безпеки Перещепинського ліцею від 08.08. 2023 р . № 215-од, наказу по школі від 09.11.2023 №359/од «Про проведення Тижня безпеки дорожнього руху»
16 лист. 2023

Навчання з мінної безпеки

Учасники освітнього процесу Перещепинського ліцею пройшли навчання з мінної безпеки, яке організував начальник відділення організації служби та реагування на надзвичайні ситуації 11 Державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області.
3 лист. 2023

Гармонізація психічного здоров'я вчителя шляхом Арт-терапії

Під час осінніх канікул практичний психолог Перещепинського ліцею Наталія Белімова провела практичне заняття з педагогами школи на тему "Гармонізація психічного здоров'я вчителя шляхом Арт-терапії ".
17 жовт. 2023

Освіта в умовах надзвичайної ситуації

Другий рік поспіль Перещепинський ліцей є учасником проекту «Освіта в умовах надзвичайної ситуації». Завдяки цьому проекту була створена ресурсна кімната із забезпеченням меблями, технікою та методичними матеріалами.

Всесвітній день захисту тварин

4 жовтня відзначається Всесвітній день захисту тварин. З метою покращення психологічного стану у дітей в час війни
16 жовт. 2023

Зустріч з працівниками газотранспортної мереж

Учням 4-Б класу пощастило і до них у гості завітали працівники філії газотранспортних мереж України ТОВ Дніпропетровськ газ. Діти отримали знання про службу газу в Україні

ІГРИ ПАТРІОТІВ

13 жовтня 2023 року, в Перещепинському ліцеї пройшли змагання команд 11-х класів під назвою «Ігри патріотів».
9 жовт. 2023

Тиждень початкових класів

З 2 по 6 жовтня у Перещепинському ліцеї було проведено тиждень початкових класів під девізом «Ми – діти твої, Україно!».
4 жовт. 2023

День захисників та захисниць

Всі учасники освітнього процесу Перещепинського ліцею: учні, батьки, працівники закладу привітали з ДНЕМ ЗАХИСНИКІВ ТА ЗІХИСНИЦЬ наших воїнів!