Хочемо МИРУ! Хай буде МИР!

1 черв. 2022

Хочемо МИРУ! Хай буде МИР!

Сьогодні 1 червня 2022 року, нагоди Всесвітнього Дня захисту дітей в Перещеппинському ліцеї відбувся спортивно-патріотичний фестиваль «Хочемо миру! Хай буде мир!». Адже діти – це цвіт Землі, майбутнє нашої країни і кожного з нас, найдорожчий скарб, безмежна  радість і щастя. Майже 40 дівчаток і хлопчиків  школи змагалися в спортивно- ігрових естафетах, які для них підготувала і провела вчителька фізичної культури Заворотня Людмила Володимирівна.  Діти об’єдналися у три команди з назвами «Мрія», «Літо» та «Канікули». Радості, веселощам та завзятості дітлахів не було меж! А наприкінці всі учасники свята отримали солодкі призи та персональні подяки за активну участь у фестивалі, які приготувала педагог-організатор Бабенко А.О.. А яке ж свято без української пісні такої як «Ой, у лузі червона калина» - цю пісню виконала учениця 5-В класу Васильєва Марія, а всі учасники спортивно-патріотичного фестивалю її підтримали.

Хочеться щиро подякувати Чорному К.І.,Троніній А.В.,Ковальчук Н.М.,Бабаскіній Н.О., Сухореброму В.М. за допомогу в підготовці і проведенні заходу.

Любов Плахотіна