15 січ. 2024

Подрож до BERRY LAND

13 січня учні 4 - Б та 4 - В класів Перещепинського ліцею відвідали зимову Різдвяну програму "Лапландія в BERRY LAND.
12 січ. 2024

Міжнародний день "Дякую"

11 січня відзначається Міжнародний День "Дякую". Учасники освітнього процесу Перещепинського ліцею не залишили осторонь цього дня і провели загальношкільну інтерактивну акцію «Кому б хотів подякувати Я» .
1 січ. 2024

Казкові Новорічні дива – продовжуються!

Напередодні Новорічних свят учні 1-х і 4-х класів Перещепинського ліцею були запрошені на чарівні передноворічні дійства до Центральної бібліотеки (директор Юлія Селіхова)
26 груд. 2023

Навчання-тренінг педагогів Перещепинського ліцею та гімназії «Крок»

В рамках проєкту « Cоціальні ініціативи для сімей з дітьми, на рівні громад у Дніпропетровській області», завдяки компанії UNICEF для кожної дитини, Дніпровська ліга соціальних працівників провели навчання-тренінг (вже з другою групою) педагогів Перещепинського ліцею та гімназії «Крок» на тему «Особливості поведінки та адаптації дітей, які виховуються в сімейних формах виховання та дітей сім’ї яких перебувають в складних життєвих обставинах в навчальних закладах»
12 груд. 2023

День місцевого самоврядування

7 грудня, в Україні відзначають День місцевого самоврядування. Дата свята була встановлена указом Президента від 25 листопада 2000року, "...враховуючи велике значення місцевого самоврядування для розвитку народовладдя, демократизації суспільних відносин та зміцнення української державності...".
11 груд. 2023

Працюємо в проекті «Підготовка шкіл до соціальної згуртованості »

З 05 по 07 грудня 2023 року педагоги Перещепинського ліцею Анастасія Савочка та Лариса Колп пройшли офлайн навчання в м.Києві в рамках проєкту «Підготовка шкіл до соціальної згуртованості»
8 груд. 2023

Діти на виставі

для учнів 3-4-х класів Перещепинського ліцею він став незабутнім іще й тому, що вони, практично вперше, відвідали театр ім.Шевченка в м.Дніпрі та отримали незабутні емоції від перегляду вистави "Чарівний черевичок Попелюшки".
6 груд. 2023

День святого Миколая

До здобувачів Перещепинського ліцею, завітав Святий Миколай.
6 груд. 2023

День святого Миколая

До здобувачів Перещепинського ліцею, завітав Святий Миколай.
1 груд. 2023

"Смілива гривня"

Учасники освітнього процесу Перещепинського ліцею долучилися до Всеукраїнської благодійної акції "Смілива гривня", яка була ініційована Національним банком України.