Літній майданчик

19 черв. 2023
Два тижні літа, два тижні дитячого щастя, два тижні емоційного, пізнавального наповнення для 150 дітей - так можна сказати про роботу пришкільного майданчика з денним короткотривалим перебуванням Перещепинського ліцею (т.в.о. директора Любов Василівна Плахотіна), які відбулися за активної підтримки Ярослава Олексійовича Цвіркуна та виконуючої обов’язки начальника відділу освіти Ольги Іванівни Штепи.

До роботи з дітьми були залучені класні керівники 1-4-х класів (вихователі), педагоги-організатори, вчителі фізичної культури та історії, бібліотекарі, практичний психолог, соціальний педагог, сестра медична, техпрацівниці, водії. Кожний день був насичений інтерактивними, спортивними, екскурсійними та іншими заходами. Для організації змістовного відпочинку вихованців пришкільних майданчиків залучені працівники Центральної публічної бібліотеки, Перещепинської школи мистецтв, Базового центру культури і дозвілля, ДСНС, Перещепинського професійного ліцею та керівники цих служб: Селіхова Ю.М., Пред О.П., Сенчук Є.В.,  Єлисєєв А.Ю., Убоженко М.О..
       Екскурсійними маршрутами на місцевості було охоплено 100% вихованців пришкільного майданчика, 80 дітей відвідало театральну виставу у м.Новомосковську і біля 80 - зоопарк у с.Хащовому. Окрема подяка за підтримку в організації поїздки - Віталію Анатолійовичу П’ятаку.
Цікавим і пізнавальним дійством, для молодших школярів, стало відвідування мобільного планетарію. Захоплюючою і чарівною була конкурсно - розважальна програма «Шалені вчені». Легкими і веселими – психологічно розвантажувальні години. А подорожуючи по рідному місту і  його околицях  - отримали надзвичайно багато  інформації та по новому для себе відкрили історичне минуле і сучасність рідного краю.  Подорожуючи «Мистецьким потягом» - танцювали, співали, грали на музичних інструментах, а ще змагалися, читали, і просто відпочивали. Щоденних зустрічей чекали з нетерпінням не тільки діти, а й батьки.
                                                                                                                                          Світлана БАШТАНЕНКО

Відео за посиланням Дайджест літнього майданчика 2023.mp4 - Google Диск