Кінець навчального року

19 черв. 2023
Не дивлячись на всі події сьогодення, уся наша шкільна родина разом. Родина, яку обʼєднує єдине - любов і повага до нашого начального закладу. Настав час підводити підсумки.

Позаду залишився ще один навчальний рік, він є особливим для кожного з нас.

Не дивлячись на всі  події сьогодення, уся наша шкільна родина разом. Родина, яку обʼєднує єдине - любов і повага до нашого  начального закладу.

Настав час підводити підсумки.

Незважаючи ні на що здобувачі освіти Перещепинського ліцею (т.в.о. директора Л.В. Плахотіна) йдуть до своєї мети, досягнення цілей задля процвітання майбутнього нашої держави і доказом цього численні перемоги учнів у конкурсах від Територіального рівня до Міжнародного.

У Всеукраїнських дистанційних олімпіадах і конкурсах взяли участь 312 учнів, з яких 280 – це призові місця.  Троє учнів прийняли участь у Всеукраїнських конкурсах та всі отримали призові місця. Обласні конкурси – 39 часників, 34 з яких призові. Рекордсменами щодо участі в конкурсах та здобуттям перемог стали Васильєва Марія, учениця 6-В класу та Черемашенцев Артем, учень 10-Б класу. До того ж, Артем отримав і найбільшу (в сумі) грошову премію.

Відмінників навчання цьогоріч – 32.

Строганова Надія та Шажко Єлизавета, за старанність і успіхи в навчанні, отримали срібні медалі. А вручив їх теж золотий медаліст, випуск нашої школи, а нині міський голова Ярослав Олексійович Цвіркун.

За старання і наполегливість до навчання  5 здобувачів освіти, які досягли максимальних висот у шкільному житті, отримали грошові сертифікати для обдарованих дітей та учнівської молоді  закладів освіти Перещепинської міської ради. Вітаємо наших розумників!

Тож можемо стверджувати, що попри все, рік пройшов продуктивно.

Йдемо вперед до нових перемог!

Світлана Баштаненко

Відео останнього дзвоника та випускного за посиланням: https://drive.google.com/file/d/11TdZbe1qETtdxpdn7IEdCSxfAned7nAT/view