День захисників та захисниць

4 жовт. 2023

Всі учасники освітнього процесу Перещепинського ліцею: учні, батьки, працівники закладу привітали з ДНЕМ ЗАХИСНИКІВ ТА ЗІХИСНИЦЬ наших воїнів! Цей день має особливе значення. Ми святкуватимемо його другий рік підряд у стані повномасштабної війни. Тож вітаємо всіх, хто захищав нашу країну і продовжує захищати, як чоловіків, так і жінок....Шановні наші захисники та захисниці! Бажаємо сил, терпіння та дякуємо вам за можливість жити на своїй землі! Дякуємо вам за те, що ви нас оберігаєте! Цінуємо вас та пам’ятатимемо завжди....