Всесвітній день захисту тварин

16 жовт. 2023

4 жовтня відзначається Всесвітній день захисту тварин. З метою покращення психологічного стану у дітей в час війни, зняття емоційної напруги, виховання гуманного ставлення до тварин в Перещепинському ліцеї та гімназії "Крок" 4-11 жовтня 2023 року проходили заходи в рамках ІV Міжнародного уроку доброти «Гуманне та відповідальне ставлення до тварин». Класні керівники презентували учням цікавий матеріал з сайту "Щаслива лапа", наголосили на важливості допомоги "меншим братам" під час повномасштабного вторгнення ворога на нашу територію, в результаті чого постраждали й тварини. Деякі з них стали героями та символами відважності та незламності українського народу: кіт Фенікс, кішка Шафа-Глорія, Хатіко із Бучі. Діти активно долучилися до обговорень таких питань: як захистити тварин від жорстокості людей, навіщо потрібні притулки та поділилися власним досвідом допомоги безпритульним тваринам. Учні молодших класів розповідали про своїх домашніх улюбленців та показували їх фото. Старшокласники ділились власним досвідом волонтерства та благодійності щодо тварин. Всі заходи пройшли на достойному рівні та нікого не залишили байдужим.