Всеукраїнська благодійна акція «Допоможи бібліотекам Херсонщини"

17 квіт. 2023

«Книжки – це наша праця, наша совість.Цілющої води живий струмок». О.Іваненко В зв”язку з проведенням в Україні збору книжок для бібліотек Херсонщини, з 10 по 14 квітня 2023 року в школі було оголошено про участь у проведенні Всеукраїнської благодійної акції «Допоможи бібліотекам Херсонщини». Благодійнійсть, напередодні Великодніх свят – це ще одне підтвердження того, що український народ НЕПЕРЕМОЖНИЙ! Метою цієї роботи було проведення інформаційно-просвітницької кампанії серед всіх учасників освітнього процесу та залучення їх до такої важливої, загальнодержавної і людяної справи. З давніх-давен скарбницею духовного багатства, що поєднує минуле, сучасне і майбутнє, є книга. А вчасно прочитана книга – величезна удача. Вона здатна змінити життя, бути кращим другом і наставником. Тож недарма в народі кажуть, що людина перестає мислити, коли перестає читати. Пам’ятки людської думки накопичувалися саме в бібліотеці упродовж багатьох століть. Станом на 14 квітня до благодійної акції долучилися учні 1-А,1-Б, 2-В,3-А,3-Б,3-В,4-А,4-Б,5-А,6-Б та 6-В класів ліцею та 2,3,5-А,6,7-А та 7-Б класів гімназії «Крок». Практично всі зібрані книги – це дитяча література, якою поповняться бібліотеки Херсонщини. Приємно, що діти, виявили таку повагу до книжки, а батьки їх у цьому підтримали. Особисту подяку хочеться висловити Коваленко Анні, Шапошніковій Дар”ї, Соколвському Роману, Зенічу Олександру, Стратій Вероніці, Поліщуку Михайлу, Суворову Андрію, Бернадіну Володимиру, Пономаренко Євгенії, Прусенку Артему, Капусті Анні, Височину Богдану, Роловій Катерині, Васильєвій Марії, Гордієнку Нікіті, Баль Владиславі, Кулькову Вадиму, Матвієнко Ангеліні, Наумову Єгору, Пархоменко Анжеліці, Рождєнєвському Федору, Васько Єлизаветі, Пусану Івану, Стасішеній Богдані, Іванову Андрію, Ляльці Анастасії, педагогам Касай Ю.В.,Зеніч В.П., Сачаві В.Ю.за активну участь в благодійній акції. Долучаймося до добрих справ! Все буде Україна! Любов ПлахотінаНе втомлюйтеся робити добро!Не викинь книгу на смітник! Її віддай в бібліотеку,Бо книга – скарб, у ній для тебеДумок і висловів квітник.У ній поета віршів море,Кохання, радість, смуток, біль...А ще незвідані просториПисьменник відкриває в ній.Тож дурно книгу не змарнуй –Бібліотеці подаруй!