Загальношкільна витавка-конкурс "Пташина комора"

6 груд. 2011
Загальношкільна витавка-конкурс "Пташина комора". В конкурсі приймали участь 1-11 класи школи.

До участі в цьому конкурсі були залучені учні 1-11 класів. Яке розмаїття і багатство  форм і способів виготовлення годівничок продемонстрували учні. Це були  вироби  з дерева і пластику, металевих конструкцій, з відходів різної сировини, побутових відходів. Діти намагалися навіть прикрасити годівнички: розмалювати, обклеїти і т.д., щоб  запросити саме до своєї їдальні пташок, які так потребують допомоги в зимовий час.

Слід відмітити ще такий важливий аспект як спільна праця  батьків і дітей у виготовленні пташиних комор. Дехто з школярів зразу насипали і зернят для своїх пернатих друзів: це насіння соняшнику, зерно пшениці, жита і кукурудзи, пшоно, ягоди калини і , навіть , кусочки сала для синичок.

Найактивнішими у цій-виставці конкурсі виявилися, як завжди ,малята, учні 1- 4 класів.

Найкращими у всіх співвідношеннях були годівнички учнів:

1-А класу:

Бабіної Тетяни, Мазура Владислава,

10 класу:

Головко Олексія.

Та найкращою роботою серед усіх визнана робота учениці 1-Б класу Гончарової Єлизавети та разом з татом зуміли максимально приблизити її до природи.

Слід відзначити теж високий рівень виготовлених годівничок Буркацького Назара, Помойко Єлизавети (1-Б), Риженко  Альони, Довиденко Артема (1-А), Горюватко  Вероніки, Брагара Івана, Деренової Вікторії, Білан Олександри (2-А), Грінько Ольги, Мигаль Павла, Єрмольчева Максима (3-Б),

Панасенко Єлизавети, Гапич Анастасії, Третяк Руслани, Ситника Дениса (4-А), Лю Ігора (6-Б), Надточної Валентини (3-А), Логінова Максима ,Дудника Вадима, Соколова  Владислава, Охріменко Вікторії (2-Б).

Оригінальність робіт Гвоздикової Катерини , Анастасян Якова (3-В), Вороненко Івана, Борунової Наталії (1-Б), Гриневич Наталії, Лель Карини, Степанец Артема (3-Б), Кузакової Аліни (4-А), Вороненко Максима (3-А), Бандзерука Андрія, Максимова Юрія, Зінченко Станіслава (2-Б).

Велика кількість дитячих робіт була виготовлена з паперу, пінопласту або іншого нетривкого матеріалу, що в зимові погодні умови аж ніяк використати практично неможливо, хоча діти проявили при їх виготовленні надзвичайну креативність і  «красою» оформлення (блисками, ялинковим іграшками, яскравими кольорами) можуть відлякати а не нагодувати пташок.