26 бер. 2013

Районний фестиваль екологічної дитячої творчості

26 березня екологічна агітбригада нашої школи "Первоцвіт" приймала участь в районному фестивалі екологічної творчості за темою "Червона книга - символ болі, а починалось все з любові"
21 бер. 2013

ОГЛЯД-КОНКУРС ХУДОЖНЬОЇ САМОДІЯЛЬНОСТІ

21 березня обдаровані та талановиті учні Перещепинської ЗОШ №1 приймали участь в зональному етапі огляду-конкурсу художньої самодіяльності.
20 бер. 2013

СВЯТО ЗУСТРІЧІ ПТАХІВ

21 березня в Перещепинській ЗОШ №1 пройшло свято-КВК "Чик-чирик" до Дня зустрічі птахів, в якому приймали участь команди 8-их класів.
19 бер. 2013

ЩО? ДЕ? КОЛИ? серед учнів 9-их класів

19 березня пройшла чергова інтелектуальна гра "Що? Де? Коли?", в якій цього рази брали участь команди 9-их класів.
7 бер. 2013

конкурсно-розважальна програма "Весняний променад"

7 березня в актовій залі школи проходила конкурсно-розважальна програма, яку проводили учні 9-Б класу на чолі зі своєю класною мамою Просянко О.В. "Весняний променад" зачарував всіїх присутніх в залі яскравими посмішками, красою та гумором.
6 бер. 2013

СВЯТО ДЛЯ МАМ

6 березня в актовій залі Перещепинської ЗОШ №1 відбулося велике свято - СВЯТО ДЛЯ МАМ
28 лют. 2013

ЩО? ДЕ? КОЛИ? між учніми 8-их класів

28 лютого в актовіій залі школи пройшла чергова гра "Що? Де? Коли?" між учнями 8-их класів. В запеклій боротьбі перемогла команда 8-А класу на чолі з капітаном Жувагою Анастасією.
22 лют. 2013

ІГРИ ПАТРІОТІВ

21 лютого в актовій залі школи проходила конкурсно-розважальна програма "Ігри патріотів" для старшокласників.
21 лют. 2013

Свято рідної мови

21 лютого в актовій залі школи ранок розпочався загальношкільним святом - Святом рідної мови, який готували вчитель української мови Манченко Л.О. зі своїми випускниками, одинадцятикласниками.
21 лют. 2013

ЩО? ДЕ? КОЛИ?

21 лютого пройшов черговий етап гри "Що? Де? Коли?", на цей раз між командами 7-их класів.