5 жовт. 2012

загальношкільне свято до Дня вчителя

5 жовтня в День учительства учні Перещепинської ЗОШ І-ІІІст.№1 провели День самоуправління та свято для своїх вчителів "Вклонімося низенько вчителям"
1 жовт. 2012

Робоча лінійка "Підведення піджсумків роботи учнівського колективу у вересні місяці"

Учні початкової та середньої школи школи отримали нагороди за участь в конкурсі малюнків "Увага, діти на дорозі", а учні основної та старшої школи за участь у конкурсі фоторобіт "Біографія мого краю в біографії держави"
1 жовт. 2012

Заходи до Всесвітнього дня людей похилого віку та Дня ветерана

В рамках заходів до Дня ветерана було відвідано всіх ветеранів закріплених за учнями школи і проживають в мікрорайоні школи

Відзначення Всесвітнього Дня туризму

У Всесвітній День туризму в школі відбувся конкурс стіннівок "Подорожуємо країнами світу" та конкурс "Орієнтування на місцевості"
27 вер. 2012

Світ знає, що він - українець!

27 вересня Перещепинська школа І - ІІІ ст.№1 відзначала 120 річницю з дня народження видатного українського математика М.П.Кравчука

100-річчя заснування бібліотеки в Перещепиному

27 вересня в приміщенні центральної районної бібліотеки пройшло свято, присвячене Всеукраїнському дню бібліотек та 100-річчя заснування бібліотеки в м. Перещепиному
24 вер. 2012

З/ш конкурс фоторобіт "Біографія мого краю в біографії держави"

24 вересня відбувся конкурс фоторобіт "Біографія мого краю в біографії держави" в якому прийняли участь учні 5-11 класів.
22 вер. 2012

Участь у святкуванні Дня міста

22 вересня вчителі та учні школи прийняли участь у святкуванні Дня міста. Зокрема було підготовлено виставку творчих робіт, на якій представлено творчі роботи учнів, поробки з природного матеріалу, вишивки та фото робіт конкурсу "Біографія мого краю в біографії держави".
21 вер. 2012

Урок історичної памяті "Орлята партизанських лісів"

21 вересня в шкільній бібліотеці відбувся урок історичної памяті "Орлята партизанських лісів", який провели бібліотекарі районної дитячої бібліотеки для учнів 5-Б класу.
21 вер. 2012

Тематичний урок історії "Партизанському руху - 70"

Вчитель ісотрії Травецька Т.І. разом з учнями 10-го класу підготували для учнів 8-11 класів тематичний урок історії з нагоди 70-річчя партизанського руху.