1 лист. 2012

Місячник безпечного користування газом

Протягом жовтня місяця в школі пройшов місячник безпечного користування газом у побуті. Під час якого учні школи поновили свої знання та отримали нові з питань безпечного поводження з газом в побуті.
24 жовт. 2012

Шанований гість школи

24 жовтня школу відвідав кандидат у народні депутати Солошенко М.П.
23 жовт. 2012

З\ш конкурс "Червона калина"

23 жовтня відбувся з/ш конкурс "Червона калина", в якому прийняли участь дівчата 7-8 класів.
16 жовт. 2012

З/ш конкурс "Козацькі забави"

16 жовтня відбувся з/ш конкурс "Козацькі забави" між учнями 9-х класів.
12 жовт. 2012

Конкурсно-розважальна програма "Нащадки козацької слави"

12 жовтня було проведено конкурсно-розважальну програму "Нащадки козацької слави" для учнів 5-7 класів.
12 жовт. 2012

12 жовтня 2012 року з/ш конкурс поробок з природного матеріалу "Чарує осіені краса", в якому прийняли участь учні 1-11 класів
11 жовт. 2012

З/ш конкурс Козацькі розваги

11 жовтня було проведено з/ш конкурс "Козацькі розваги" між учнями 4-х класів, вчителем фізичної культури Чечеленко В.В.
5 жовт. 2012

Участь в районному конкурсі "Школа-мій рідний дім"

Учнівський колектив школи на чолі з вчителем біології Чорною Любов Іванівною підготували маиеріали до районного конкурсу "Школа-мій рідний дім"
5 жовт. 2012