Всеукраїнський урок до Дня прав людини «Наші права - щасливе дитинство!»

9 груд. 2011
09.12.2011 року в рамках декадника правових знань «Знати - бути захищеним», в актовій залі школи пройшов Єдиний урок «Наші права - щасливе дитинство!» до Всесвітнього Дня прав людини .

09.12.2011 року  в рамках декадника правових знань «Знати - бути захищеним», пройшов Єдиний урок «Наші права - щасливе дитинство!» до Всесвітнього Дня прав людини .

Захід підготувала вчителька правознавства Білик Олена Богданівна разом з учнями 9-11 класів, допомагали яким Охмат Вадим учень 2-А класу , Єрмоленко Вероніка, 2-Б класу та Клачик Карина з 5-А класу. На Єдиний урок були запрошені учні 5-8 , 9-А та 11 класів. На фоні пісні О.Білозір «Неповторна кожна людина» перед очима учнів пройшов відео ролик «Слава України».Далі старшокласники познайомили присутніх з історією виникнення прав дитини та основними положеннями про права дитини згідно Конвенції ООН «Про права дитини».

Виступ старшокласників супроводжувався мультимедійною презентацією, що ілюструвала основні положення Конвенції.  Захід закінчився піснею «Дитинства світ» у виконанні Клачик Карини.