Перегляд відеофільму " Лазурний пил"

26 квіт. 2024
23.04.2024 року, у просторі, організованому проєктом «Підготовка шкіл до соціальної згуртованості», було організовано перегляд відеофільму "Лазуровий пил".

23.04.2024 року, у просторі, організованому проєктом «Підготовка шкіл до соціальної згуртованості», було організовано перегляд відеофільму "Лазуровий пил", присвячений трагічній історії Чорнобиля. До перегляду та обговорення залучено працівників школи, хоча й було заплановано на роботу з дітьми. Через постійні тривоги, цього дня, це було неможливим. Педагоги, техперсонал, були вражені ще однією справжньою історією Чорнобильського лиха. Дякуємо за створену можливість працювати у такому просторі!