23 січ. 2024
22 січня українці відзначають особливе свято - ДЕНЬ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ.

22 січня українці відзначають особливе свято - ДЕНЬ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ.Загальношкільною хвилиною мовчання учні Перещепинського ліцею вшанували пам'ять тих, хто боровся в усі часи за єдність нашої держави. Для всіх учнів ліцею було проведено Єдину інформаційну хвилинку «Соборність України - від ідеї до сьогодення», під час якої діти мали змогу обговорити події, які сприяли у 1918 році, вперше за багато століть, об’єднанню всіх історичних українських регіонів в одну державу.У фоє ліцею була створена інсталяція «День Соборності: нові виклики для єдності українців».У Центральній публічній бібліотеці Перещепинської ТГ (директор Ю.М. Селіхова) відбулася година державності «Україно, твоя доля – єдність, злагода і воля» для учнів 8-х класів Перещепинського ліцею. На заході був представлений відеосюжет «Україна – соборна, вільна, єдина» про тяжку і тривалу боротьбу за національне визволення та утвердження власної державності.Також учні Перещепинського ліцею взяли участь у загальношкільниному флешмобі «Єдність дарує непереможність».